Únor 2010

Hlášky Jaromíra Bosáka

25. února 2010 v 7:17 | klaras |  Nezařaditelné
Pokud aspoň trochu sledujete sport, určitě tohoto komentátora znáte. Já jsem díky olympiádě toho dneska v noci moc nenaspala. Prostě jsem musela vidět zlatou jízdu Martiny Sáblikové a náš zápas proti Finům, který dopadl tak, jak dopadl:-) Doufám, že aspoň Slovákům se zápas vydaří . Jó Slováci jsou skvělí!!!

Uf...

20. února 2010 v 12:34 | klaras |  Moje kecy
Tak jsem to zvládla. Učitelka na občanskou výchovu vymyslela projekt na pomoc Haiti. Já o ničem nevěděla a zjistila jsem to až další týden, když se začala vytvářet nástěnka. Potom mě učitelka poslala zjistit nějčerstvější informace a pak mě zařadila do skupiny, která měla obcházet třídy a představovat tento projekt. Za pomoci jedné Orbitky jsem to zvládla:-) Takže pokud vás to zajímá: Podle informací z 16.2. počet obětí dosáhl 230 tis, škody se odhadují v přepočtu na 14 mld. korun, 2 mil lidí jsou stále bez střechy nad hlavou a začíná zde období dešťů, všude jsou spousty komárů a hrozí šíření nemocí. Zhruba tohle se ode mě mohli dozvědět ve všech třídách. Myslím, že jsme vybrali docela dost peněz, protože ke konci byl problém do kasičky ještě něco narvat:-) Celkovou částku jsme ještě nespočítali, protože sbírka bude pokračovat ještě po jarních prázdninách (ale teď už všichni musí za námi:-D).

Nový layout

14. února 2010 v 17:58 | klaras |  Moje kecy
Doufám, že jste si všimli nového layoutu. Pokud ne, zajděte si na oční, myslím, že změna je to velká, Autorem (pardon autorkou:-D) je Kiriki von KoKo JamBo, které tímto ještě jednou děkuju;-). Slibuji, že se tu brzy objeví delší článek:-)