R.I.P

14. prosince 2011 v 16:29 | klaras |  Nezařaditelné
Pozdě ale přece...


Pro ty co nechápou (většinu): Po této trati jsem každodenně jezdila do školy. Nejdříve tu zavedli specifický způsob odbavování. Člověk si už nemohl příjemně pokecat s průvodčími, ale obětoval se pro blaho Čekých drah. Vloni následovala modernizace za několik milionů. Letos se trať zrušila. Pokud vám tohle nepřijde jako ukázka lidské blbosti, máte zřejmě něco společného s vedením ČD příp. s hejtmanstvím.

Vesnice v okolí sepisovaly petice. Marně. A mně nezbývá než ráno naskočit do vlaku, o dvě stanice dál z něj zase vystoupit, čekat 20 minut na autobus a s ním se dotrmácet do školy. Cestou se se nachází jeden kopec, který je ale velkou část zimy průjezdný jen na lyžích. Vypadá to na dlouhé zimní prázdniny.

Do vlaku i autobusu stačí pouze jedna jízdenka. Jak to vypadá v praxi? V pondělí stroj na výdej jízdenky ve vlaku vůbec neměli. Včera a dnes ho už zavedli, ale nefunguje. Řidiči autobusů ho sice mají, ovšem jejich názor lze po cenzuře popsat jen dvěma slovy: Iredo je ...

Dopad na cestující? Zdražené jízdné (u mě je to 5 korun). Možná to vypadá jako pár drobných, ale zkuste si to vynásobit za rok. Vlak jezdí prázdný. Kdo může volí jinou dopravu.

Omlouvám se za téměř nic neříkající článek, ale musela jsem to ze sebe nějak ventilovat, jinak by zřejmě došlo v nejbližší době na určitých místech k atentátům, při kterých by byly zraněny pouze určité osoby.

Nezapomeňte: jediné informace najdete na www.oredo.cz , nejpřehlednější webovce všech dob.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caddy Caddy | Web | 14. prosince 2011 v 17:29 | Reagovat

Musím se pochválit, pochopila jsem to dokonce než jsi to vysvětlila pod obrázkem! :-) Je to blbý, ale co bys chtěla :-( Dobré nápady poslední dobou moc nefrčí :-(

A jak jsi psala ke mně ten komentář - ne, nepůjčila bych ti ho, sama jsem za něj ráda :-D :-D :-D Ale u nás je opravdu dobře tančících kluků dost. Je vidět, že je to baví a vážně jim to jde :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama