Blízká setkání třetího druhu

12. ledna 2012 v 18:16 | klaras |  Nezařaditelné
Seriózní reportáž o příletu mimozemšťanů.

Jistě jste všichni zaznamenali tu neuvěřitelnou novinu, která se minulý týden objevila snad ve všech denících. Poprvé v historii se s námi spojila nějaká mimozemská civilizace, a dokonce nám projevila tu čest a rozhodla se tu i přistát. Datum bylo předem známo, a proto se na velkém prostranství nedaleko Mimoně shromáždilo kolem dvou milionů osob. Mezi nimi samozřejmě nechyběl ani naše reportérka Potvora Toulavá. Její dojmy a postřehy přinášíme v následujícím článku.

Je 15. června, slunce svítí, ptáci zpívají a já vyrážím směr Mimoň. Už asi 20 kilometrů před Mimoňí začínám potkávat auta stojící na krajnici, popřípadě v lese. Když dorazím na místo určení a vidím cenu parkovného, začínám chápat proč. Po zaplacení se rychle vmísím do davu a snažím se získat co nejlepší místo. Díky mým ostrým loktům získávám místo úplně vepředu a čekám.

Stále je 15. června, ovšem o pět hodin později. Naši přátelé z vesmíru mají 2 hodiny zpoždění. Vypadá to, že dochvilnost nebude jejich silná stránka. Začínám vážně uvažovat, jestli nemám následovat příkladu zhruba 50 000 lidí, kteří už čekání vzdali. Náhle se ozývá zvláštní hluk a nad námi se objevuje velké černé těleso, které stále klesá. Zřejmě se snaží najít nejlepší místo na přistání a nakonec se mu to celkem podaří. Pod létajícím talířem (teď už o tom není pochyb) zůstává pouhých tisíc diváků. V tomto davu se to rovná malému zázraku.

Dveře se otevírají, ale nevidím nikoho vycházet. Půjčuji si proto dalekohled mého souseda, který ani moc neprotestuje. Konečně vidím naše návštěvníky. Nemohu se ubránit smíchu. Hned vám povím proč. Znáte ty fantazijní postavičky malých elfů? Odmyslete si křídla. Přidejte sto kilogramů a obličej člověka, jehož nejlepší přítelkyní v posledních 10 letech byla láhev něčeho o trochu ostřejšího než vody.

Televize střelhbitě přináší mikrofony a slova se ujímá největší a zároveň i nejštíhlejší ufon. Začíná mluvit velmi obstojnou angličtinou, ovšem pro lepší porozumění překládám do češtiny. "Zdravím občané Země. Jsem rád, že jste nás tak vřele přivítali. Přivážíme vám malý dárek. Je to ten největší syn této krásné planety a zároveň můj milovaný učitel, v dávných dobách známý jako Elvis Presley."

Po tomto prohlášení všechny postarší dámy omdlí, díky čemuž nastává zmatek. Kamery jsou rozšlapány a strážci pořádku dopadají stejně. Rychle se proderu k ufonům, mluvčímu vtisknu do ruky svoji vizitku a chvátám pryč, protože se obávám o své auto. Naštěstí je v pořádku a já pak bez nehod dorážím zpět do redakce.

Tolik naše redaktorka. Máme pro vás ještě jednu zprávu. Mimozemšťané se nám opravdu ozvali, a proto si už v příštím díle budete moci přečíst rozhovor s jejich vůdcem Papepopem. Nenechte si to v žádném případě ujít.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 smutna smutna | Web | 12. ledna 2012 v 18:22 | Reagovat

Zjisti jestli te miluje, mrkni na muj webik !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama