Volby do krajských zastupitelstev a Senátu aneb o nás bez nás

13. října 2012 v 19:00 | klaras |  Nezařaditelné
UPOZORNĚNÍ:Nikdo vás nenutí následují článek číst. Jen se potřebuji někde vypsat, takže srozumitelnost následující článku je silně omezená.

Poslední volby kterých se nemohu zůčastnit a zároveň jedny z nejhorších (viz. http://www.novinky.cz/volby/#volby). Oranžová a rudá nám vládnou. A aby také ne, když je volební účast okolo 35%. Stěžovat si, to jo, to by nám Čehům šlo, ale jít k volbám a něco s tím udělat to už ne. Všichni jsme znechuceni naší vládou. Netvrdím, že současná vláda je ideální, ale aspoň něco dělá. Předchozí (rozhodně ty v teplejších barvách, případně orientacích) si jenom zvyšovali platy a spořili pod podlahu.
Jak špatná je situace v krajích ví každý. Pokud to vztáhnu konkrétně na Pardubický kraj, tak náš milovaný pan hejtman Martínek spolu se svojí milou stranou pokazil na co sáhl. A co děláme my (tedy spíš těch pár volících procent)? Necháme ČSSD vyhrát a pana Martínka pošleme do druhého kola senátních voleb. To, že druzí byli v obou případech naši rudí bratři je podle mě symbolem naprosté dementnosti. Jen si nejsem jistá jesti většinou voličů byli postarší občané s méně funkčními mozky nebo lidé, kteří propadali z dějepisu.
Jakou má budoucnost stát, kde lidé nejdou k volbám, politika jim je úplně ukradená případně skočí na sliby stran, které nemůžou ani nechtějí nic z toho splinit? A co v tomto prostředí může vyrůst za novou generaci?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama